Бандера та Газпром

Saturday, 14 October 2017 22:18
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt

Зворотна селекція робить свою справу - всі руські многоходовочки приречені на фіаско через непрофесіоналізм.

"Газпром-медіа", відомий своєю боротьбою проти нас, фашистів, цілий рік робив ребрендінг. І тепер у його новому лого використано шрифт "Бандера Про" українського дизайнера Андрія Шевченка з Бердянська. Я перевірив - все збігається, найбільше палєво - дуже характерна літера "п". Зробив скріншот з їхнього сайта, поки не поміняли:Замість некрологу

Wednesday, 11 October 2017 22:22
kerbasi: (Default)
[personal profile] kerbasi
В останні дні 1989, коли в Румунії зненацька розгорілася революція, я слухав їхнє радіо вже захоплене повстанцями. Ми ще нічого подібного не переживали до цього. А поруч, на сусідній хвилі транслювалися передачі з москви балканськими мовами. Сигнал був надпотужний, бо ретранслятор стояв у Копанях, що під Миколаєвом. Хто полюбляє радянсько-мілітарні теми, може погуглити - є й про Копані з цими передавачами.

І ось якось я переходжу на ті 210 м СВ і чую, що моєю улюбленою грецькою мовою кажуть, що в якості великого блага грецьким слухачам їх зараз і в наступні кілька днів лікуватиме по радіо диво-цілитель Алан Чумак. Всього й потрібно тільки лягти або сісти зручно, не схрещувати рук та ніг, заплющити очі та розслабитися. А далі грала музика протягом хвилин п'ятнадцяти.

Мені не допомогло, бо я через пару днів підхопив грип просто в сесію, гніда-лікар не дав мені довідку за перший день, коли я до нього легковажно не дійшов, в мене пішла шкереберть вся сесія, бо без одного заліку не допускали до іншого (така була вказівка побільше вигнати, бо Горбачов зі З'іздом народних депутатів розпорядилися всіх студентів з армії повернути незалежно від призову, і в авдиторіях місць не вистачило). А залік був - фізо, яке бозна навіщо протягнули ще й на третій курс студентам-електрикам. Навіщо? Хто розпорядився? Я б цій людині хотів би у вічі подивитися. Отже, ледве я подолав ту сесію, що називалася "екватором" - рівно середина навчання, зимова сесія третього курсу.

Збіг обставин звісно. Чумак тут не до чого, ані до хвороб, ані до зцілень. Не зустрічав жодного грека, хто б слухав ті передачі, тому як їхні враження - не знаю.

Це такий некролог ще за одним обличчам епохи, що відійшло у пекло.
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt
Корінні народи (каталонці, баски, курди, кримські татари тощо) мають право на самовизначення згідно зі статутом ООН, і держави, де вони проживають, мають законодавчо забезпечити це право, щоб уникнути кровопролиття.

Діаспори (німецькі турки, українські росіяни, словацькі угорці і т.п.) права на самовизначення не мають - бо народи, до яких вони належать, вже реалізували це право.

October 2017

M T W T F S S
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
3031     

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags

Style Credit